Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Warsztaty dla dzieci

  Angel Reiki od 6-14 lat

  Dzieci są bardzo podatne na Reiki, mają naturalną zdolność do wchłaniania energii i łatwo wyczuwają jej przepływ przez całe ciało .Ta piękna energia  płynie z dłoni do stóp, pozostawiając dzieci napełnione miłością i zrelaksowane.

  Korzyści płynące z anielskiego Reiki dla dzieci
  Łagodzi stres i napięcie (świetne przed egzaminami i testami)
  Uspokaja umysł
  Przynosi relaks
  Zrównoważa emocje
  Pomaga w gniewie lub frustracji
  Pomaga w problemach z zachowaniem
  Zwiększa pewność …

 • Warsztaty dla dzieci

  Medytacja

  Kiedy uczymy dzieci medytacji, wyposażamy je w narzędzia do budowania poczucia własnej wartości, radzenia sobie ze stresem i umiejętnego podejścia do wyzwań. 

  Medytacja może pomóc dzieciom czuć i reagować na wewnętrzne sygnały stresu, zanim ich rozwijające się mózgi i ciała poddadzą się napadowi złości. Kluczem jest intuicja, czego potrzebuje Twoje dziecko, aby wróciło do równowagi.

  Wczesne wprowadzenie dzieci do medytacji wraz z ustaleniem …

 • Mudry dla dzieci , Warsztaty dla dzieci

  Mudry

  Po co uczyć dzieci Mudr? zadajecie sobie pytanie …

  Dzieci na całym świecie używa mudr. Mudry (wymawiane moo-drah) są zwykle praktykowane za pomocą jogi, ćwiczeń oddechowych, relaksacji lub medytacji. Mudry mogą być używane do samoregulacji i świadomości ciała i można je wykonywać zawsze i wszędzie.

  Co to jest mudra?

  Mudry to proste gesty rąk, które dostrajają nas do subtelnych energii ciała. Są jogą …

 • Warsztaty dla dzieci

  Yoga

  Dzieci czerpią ogromne korzyści z jogi.

  Fizycznie poprawia ich elastyczność, siłę, koordynację i świadomość ciała. Ponadto poprawia się ich koncentracja oraz poczucie spokoju i odprężenia. Uprawiając jogę, dzieci ćwiczą, bawią się, łączą głębiej z wewnętrzną jaźnią i rozwijają intymną relację z otaczającym je światem przyrody. Joga wydobywa na powierzchnię to cudowne wewnętrzne światło, które mają wszystkie dzieci.

  Zajęcia Jogi trwają 4 tygodnie