Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 • Chirurgia fantomowa

  Chirurgia fantomowa – Stan depresyjny i nerwicowy

  W trakcie zabiegu można poczuć  przyjemny, rozluźniający masaż . Terapeuta dotykając chorych miejsc przywraca prawidłowy wzór ich funkcjonowania oddziałuje na „fantom” czyli wzorzec energetyczny .

  Chirurgia fantomowa nie zastępuje medycyny konwencjonalnej .

 • Chirurgia fantomowa

  Chirurgia Fantomowa w polu Quantum pakiet wybranych 5 sesji

  Metoda Chirurgii Fantomowej została stworzona przez  Vivien Nora Nix.

  Wszystko, co istnieje, jest zapisane w matrycy energetycznej, która jest odpowiedzialna za manifestacje energii w formie materialnej. Czasem bywa tak ,że wzorzec ten może być,, zdrowy albo chory ,,.

  Dlatego wszystkie choroby czy problemy w różnych sferach życia nie pojawiają się znikąd. To wynik długotrwałego zaniedbania pola energii .

  Często bywa tak ,że ciało …

 • Chirurgia fantomowa

  Chirurgia fantomowa w polu Quantum zabieg ogólny

  Chirurgia fantomowa to bezpieczna, nowoczesna oraz bezkrwawa metoda naturalna, która wspomaga i przywracająca organizm do zdrowia.

  Ponadto niweluje nie tylko objawy fizyczne,  również wpływa na biopole człowieka, harmonizując organizm. Natomiast powrót do zdrowia zależny od ogólnej kondycji chorego , stopnia zaawansowania i co ważne rodzaju schorzenia.

  Wszelkie zakłócenia pojawiają się w matrycy na długo przed pojawieniem się choroby w ciele fizycznym. 

   

  W …

 • Chirurgia fantomowa

  Dolegliwości kręgosłupa

  Operujący fantomista skupia się na energii, na ciele energetycznym pacjenta i na tym ciele energetycznym wykonuje operacje. Np. w ciele energetycznym wypełniamy (plazmą, praną) dany narząd, lub kość zniszczoną przez chorobę a następnie to ciało energetyczne, które jest już zdrowe oddziałuje na umysł – przekazuje mu informację, że nie ma już chorego narządu i całe ciało fizyczne podporządkowuje się nowemu …

 • Chirurgia fantomowa

  Dolegliwości układu kostno-stawowego

  W metodzie fantomowej mamy szansę pomóc choremu poprzez bezpośrednie przetoczenie energetycznego wzoru (świadomej energii), w celu wypełnienia widma komórek swoistą plazmą, która odtwarza fizycznie brakujący fragment energią płynącą z operującego i sterowaną jego świadomością.”Nora Nix

  Skutki operacji fantomowych są niewiarygodne. Stosując te metody często udaje się zlikwidować nawet przypadki bardzo ciężkich chorób.

  Chirurgia fantomowa nie zastępuje medycyny konwencjonalnej .

 • Chirurgia fantomowa

  Hashimoto ,nadczynność , niedoczynność w okolicy tarczycy

  Jeśli masz problemy z Hashimoto , nadczynnością ,niedoczynnością w okolicach tarczycy .

  Jeśli masz wole , guzki lub zwłóknienia zapraszam na sesje hirurgii fantomowej , która może pomóc zniwelować te stany .

  Proszę pamiętać ,iż medycyna holistyczna nie zastępuje medycyny konwencjonalnej .

   

   

 • Chirurgia fantomowa

  Pajączki ,żylaki na nogach

  Chirurgia fantomowa ma na celu przywrócenie idealnego wzorca fantomowego za pomocą działania energetycznego wspartego umysłem, a zabieg taki może być równie skuteczny jak operacja chirurgiczna dokonana na ciele fizycznym.

  Chirurgia fantomowa nie zastępuje medycyny konwencjonalnej.

 • Chirurgia fantomowa

  Ujędrnienie biustu

  Operacja jest wykonywana, bez użycia skalpela. W czasie zabiegu jest wyraźne odczucie w ciele chłodu, mrowienia, ciepła, wyciągania lub napeniania. Operacje dokonywane są na poziomie energetycznym, a widoczna zmiana zachodzi w ciele fizycznym.

  Chirurgia fantomowa nie zastępuje medycyny konwencjonalnej .