Warsztaty – Przebudzenie wewnętrznego dziecka w duszy

350.00 

Dla wielu ludzi uzdrowienie wewnętrznego dziecka oznacza uzdrowienie ich problemów psychicznych i zmartwień. Wszystko zależy od tego, czy potrafią pogodzić się ze swoją przeszłością. Istnieją różne techniki, które są skuteczne i przydatne bez względu na to, jakie doświadczenie miałeś w dzieciństwie.

Mądrość jest osadzona w duszy i jest najlepszym doradcą, nauczycielem, przewodnikiem, jeśli potrafimy jej słuchać.

Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć się na nią, po prostu musisz w nią wierzyć,  kierować się jej głosem. Ścieżka zawsze wskazuje, ta właściwa, dalszą drogę, która służy uzdrowieniu ducha .Ta droga prowadzi do miłości życia, które jest dla nas prawdziwym darem.

Od nas zależy, jak będziemy żyć, jakie emocje wcielimy w życie, jakie słowa, myśli stworzymy. Stajemy się  wtedy w pełni odpowiedzialni za to.

Czy słuchamy siebie, czy żyjemy w ciszy , spokoju, harmonii z naturą, Matką Ziemią i mądrym Wszechświatem.
Wszystko, czym żyjemy, co tworzymy, myśli, słowa i czyny, tylko my możemy zbierać dla siebie. Jeśli żyjemy, kierując się miłością, mądrością naszej duszy, zawsze szukajmy rady i odpowiedzi w sobie, szukajmy ścieżki do siebie i wybudzajmy się z ignorancji , budujmy świadome życie !

Postrzegajmy każdy dzień, każdą chwilę, żyjąc w pełni, świadomi prawdziwych praw wszechświata i przyrody. Żyjmy w pełni, jakby to był ostatni dzień .

Warsztaty są dwudniowe po 1,5 godziny każde spotkanie .

Wejdziemy w piękny świat poznamy różne techniki , dzięki którym życie nabierze barw .

Zapraszamy

Oferujemy wspaniałe wsparcie podczas nauki, co czyni nas jednym z najlepszych dostawców kursów , warsztatów online, oferującym najwyższej jakości kursy i doświadczonych trenerów .Po ukończonym kursie możesz przystąpić do Międzynarodowego Ubezpieczenia Terapeutów Holistycznych

Warsztaty z akredytacją międzynarodową

Kategoria: