Tantra warsztaty z międzynarodową akredytacją

750.00 

Nauka tantry poszerza horyzonty, zaczyna się proces budowania mocy wewnętrznej tym samym przyczyniając się do osiągnięcia oświecenia. Tantra nie jest tylko indywidualną praktyką jest też stworzona dla par . Praktykowanie tantry może wnieść dużo do codziennego życia .

Wprowadza namiętność ratuje rozpadające się związki. Rozgoryczonym wzajemnymi oskarżeniami partnerom przynosi nowe spojrzenie na życie , uczy ich porozumiewania się, pomaga rozwikłać problemy. Ta ścieżka buduje wielopoziomową miłość tworząc tzw. tantryczne małżeństwa czyli związki prawdziwych duchowych partnerów.

Boginie tantryczne prowadzą nas ścieżkami kobiecej natury – od erotycznych i zmysłowych po twórcze i transcendentalne aspekty naszej duszy.

Zagłębimy się w cienie aspektów kobiecej duszy. Poznajemy co to znaczy być kobietą we współczesnym złożonym świecie. Odkrywamy podświadome motywacje naszych działań i poznajemy czym jest wydobywanie skarbów, które kryją się w ciemnych zakamarkach naszego ciała, umysłu i duszy.

Oferujemy wspaniałe wsparcie podczas nauki, co czyni nas jednym z najlepszych dostawców kursów, warsztatów online, oferującym najwyższej jakości kursy i doświadczonych trenerów. Po ukończonym kursie możesz przystąpić do Międzynarodowego Ubezpieczenia Terapeutów Holistycznych

 

Zapraszamy na 5 tygodniowe warsztaty

Kategoria: