Promocja!

Mistyczny świat wróżb – Psychic Readings

650.00 

Karty mają bogatą historię.

Odczyt z nich pozwalają stworzyć połączenie z wewnętrzną mądrością. Zamiast udzielać konkretnych odpowiedzi na pytania, dostarczają wskazówek, dzięki którym uruchamiamy nasze zmysły. Karty przedstawiają historię naszego życia i są odbiciem naszej duszy i świadomości.

Czytanie kart może być również określane jako czytanie psychiczne. Innymi słowy, dokładne czytanie kart zależy w dużej mierze od osobowości, umysłu i myśli danej osoby. Jest to spersonalizowana forma przewidywania, która pozwala ulepszyć różne aspekty życia.

Życie jest dynamiczną jednostką. W naszym pełnym przygód świecie nieustannie poszukujemy nowych doświadczeń czasem wspomnień. Natomiast to, do czego najbardziej dążymy, to wewnętrzny spokój. Czytanie kart może być rozwiązaniem .

Nasze życie jest wypełnione nieskończonymi możliwościami odczyt kart daje wgląd do niego , pozwala uzyskać jasną perspektywę i wskazuje kierunek naszych celów i ambicji.

Każda osoba ma pewne cechy osobowości, które uniemożliwiają jej osiągnięcie najwyższego potencjału. Karty pomagają zidentyfikować obszary w życiu, które wymagają poprawy. Pozwalają pielęgnować mocne strony, jednocześnie poprawiając słabości.

Jeśli jesteś osobą z natury niezdecydowaną, czytanie z kart może być dla idealnym rozwiązaniem!

Dla tych, którzy stoją na rozdrożu w kwestii wyborów, których należy dokonać w życiu, odczyty z kart mogą być drogowskazem .

Karty umożliwiają wgląd w przeszłość ,teraźniejszość i przyszłość życia miłosnego, sytuacji finansowej, wyborów zawodowych i relacji osobistych.

Program Kursu

1.BHP pracy z kartami -oczyszczanie ,ochrona .

2.Wybór odpowiedniej talii kart – omówienie poszczególnych rodzajów kart ,wady i zalety

3.Sztuka nauki znaczenia kart .

4.Kolory w kartach ich uniwersalne znaczenie .

5. Przewodnictwo Kabały ,do kogo się zwrócić i w jaki sposób .

Oferujemy wspaniałe wsparcie podczas nauki, co czyni nas jednym z najlepszych dostawców kursów , warsztatów online, oferującym najwyższej jakości kursy i doświadczonych trenerów, z którymi możesz pozostać w kontakcie podczas nauki. Po ukończonym kursie możesz przystąpić do Międzynarodowego Ubezpieczenia Terapeutów Holistycznych

 

Kategoria: