Warsztaty Uzdrawiania z Aniołami (teoria i praktyka)

550.00 

Jak działa Anielskie uzdrawianie energia ?

Anielskie Uzdrawianie jest formą uzdrawiania energią. Wszyscy mamy system energetyczny, który czasami zostaje zablokowany podczas naszego codziennego życia. Pomyśl o tych blokach jak o zatkanych rurach. Takie blokady powstają, gdy odczuwamy złość, strach, ból, urazę lub cokolwiek, co nie jest w prawdziwej harmonii z nami.

Możemy zniwelować lub usunąć niektóre „zatkane rury” praktykując anielskie uzdrawianie, dzięki czemu wrócimy do wysokich wibracji. Poczujemy się bardziej energiczni , bardziej zestrojeni z naszym wyższym ja.

Uzdrawianie Energią jest jak prysznic dla naszego systemu energetycznego, usuwający zablokowaną energię .

Anielskie Uzdrawianie działa z miłością . Aniołowie prowadzą nas całe przez nasze życie. W Anielskim Uzdrawianiu anioły prowadzą terapeutę w trakcie pracy z ,,pacjentem,,. Terapeuta to ,,łącznik,, dla energii , jest otwarty na nią i całkowicie prowadzony przez anioły.

Nasze ciała są niesamowite. Kiedy są dostrojone i zdrowe, możliwe jest samoleczenie.

Aniołowie pomagają przywrócić naszemu ciału optymalne zdolności lecznicze. Wszelkie obecne blokady można usunąć.

Energia idzie tam, gdzie myśli, więc jeśli koncentrujemy się na uzdrawianiu i oczyszczaniu, tym samym leczymy i oczyszczamy.

Co to jest energia?

Energia jest przepływem życia, niektórzy nazywają to Chi, a inni Prana .

Często mówimy: „Wow, dziś mam dużo energii”, co oznacza, że jesteśmy w ruchu. Kiedy jesteśmy zmęczeni lub wyczerpani, wyczerpaliśmy naszą energię i potrzebujemy doładowania .

Wszyscy mamy ciało energetyczne wokół ciała fizycznego nazywane aurą .

Ciało energetyczne składa się z czakr , czyli miejsc, w których następuje wymiana energii.

Wchodzi świeża energia, a stara energia zostaje uwolniona z czakr. Czasami stara energia może zablokować czakrę, więc nie może przyjąć wystarczającej ilości świeżej energii. To jest coś, co Anielskie Uzdrawianie może oczyścić aby ponownie podnieść poziom energii .

Jak wykonać anielskie uzdrowienie?

Zwracamy się do aniołów, aby pomogli w uzdrowieniu . Skupiamy się na sobie i upewniamy się, że jestem zestrojony z anielskim królestwem. Następnie pozwalamy Aniołom by nas prowadzili krok po kroku.

Na warsztatach poznamy Hierarchie Archaniołów

Ćwiczenia oddechowe

System energetyczny człowieka

Metody uwalniania

Metody programowania

W części praktycznej na kamerce

Nauczym się oczyszczania Aury , oraz skupimy się na zabiegach

 

Wszystkie warsztatysą certyfikowane i posiadają Akredytacje

 

Oferujemy wspaniałe wsparcie podczas nauki, co czyni nas jednym z najlepszych dostawców kursów , warsztatów online, oferującym najwyższej jakości kursy i doświadczonych trenerów, z którymi możesz pozostać w kontakcie podczas nauki. Po ukończonym kursie możesz przystąpić do Międzynarodowego Ubezpieczenia Terapeutów Holistycznych

Kategoria: