Kurs- Manifestation of prosperity in a quantum field – Manifestacja Dobrobytu w polu Quantum

850.00 

Wszystko, co zmusza nas do otwarcia naszej podświadomości na coś nowego, co wydaje się nieosiągalne, jest bardzo skuteczne i bardzo cenne. Jeśli chcesz zmienić swój stosunek do dobrobytu i pieniędzy, musisz zacząć pracować na nieświadomym poziomie swoich przekonań. Kiedy zdasz sobie sprawę, że prawo przyciągania nieustannie działa na nieświadomym poziomie, możesz od razu zorientować się, CO PRZYCIĄGASZ DO ŻYCIA właśnie teraz.
Pełne zrozumienie prawa przyciągania jest kluczem do stworzenia wymarzonego życia. Jego głównym przesłaniem jest to, że przyciągasz wszystko, co myślisz, do swojej rzeczywistości. Natomiast napędem, który to przyspiesza, są Twoje uczucia i emocje.

Rzeczywistość fizyczna manifestuje się poprzez nasze umysły i emocje. Naucz się je kontrolować, wykorzystaj je na swoją korzyść i odzyskaj swoją siłę i moc!

Na zajęciach zaczniemy od czterech bardzo ważnych kroków , aby przyciągnąć obfitość na każdej płaszczyźnie życia.

W pierwszej części – wspólnie zrozumiemy, że im lepiej się czujemy, tym więcej dobrych rzeczy przyciągamy. Zaczniemy od tego, że jeśli chcemy żyć pozytywnie i osiągać pozytywne rezultaty, musimy wyeliminować negatywne myślenie i emocje.

W pierwszym module omówimy zagadnienia dotyczące :

Mapowania negatywnych przekonań i emocji 

Drugi Moduł będzie dotyczył tematów związanych z :

Przekształcaniem negatywnych przekonań i emocji

Trzeci moduł związany z tematami :

Pewność siebie, akceptacja

Czwarty moduł związany z tematami dotyczącymi :

Tworzenia pozytywnej wibracji , Wizją osobista 

Jak poprawnie kierować energię 

Najczęstsze błędy w stosowaniu Prawa Przyciągania

 

Na kursie przerobimy około 40 tematów.

 

 

Oferujemy wspaniałe wsparcie podczas nauki, co czyni nas jednym z najlepszych dostawców kursów, warsztatów online, oferującym najwyższej jakości kursy i doświadczonych trenerów.

 

© 2022 Quantum Soul Therapy All rights reserved

Kategoria: