Zabiegi

Sesje są prowadzone online w cyklach i dostosowane do indywidualnych potrzeb osób. • Oczyszczanie energetyczne • Wzmocnienie energetyczne • Synchronizacja czakr • Sprawdzanie ukrytych darów • Uzdrawianie Relacji • Oczyszczanie Aury • Terapia fioletowym światłem czyli ściąganie blokad • Uroków • Złorzeczeń • Podczepień Energetycznych

DLA TWOJEGO UMYSŁU...

Stosując regularne praktyki z medytacją, nauczysz się rozluźniać umysł tym samym pozwalając by Twoje myśli stały się krystaliczne i czyste. Nauczysz się łatwiej rozwiązywać problemy i podejmować słuszne dla Ciebie decyzje. Z czasem wejdziesz na poziom wyższej świadomości, staniesz się bardziej otwarty na otaczające energie. Zaczniesz żyć bardziej świadomie doświadczając w każdej chwili pełni życia.

TWOJE CIAŁO...

Będziesz bardziej świadomy subtelnych zmian w twoim ciele fizycznym i polu energetycznym. Poznasz jak pracować nad sobą i jak nieść pomoc innym żywym istotą. Nauczysz się wykrywać energie zaczniesz sam korygować nierównowagi energetyczne co się przełoży na Twoje zdrowie fizyczne, psychiczne wprowadzając równowagę i harmonie do aktywnego życia.

TWOJA DUSZA...

Dusza jest cząstką każdego z nas i powinniśmy o nią dbać. Zagłębisz się w świat duchowy poczujesz miłość i równowagę. Odkryjesz cel swojego życia a przede wszystkim połączysz się z wyższa Jaźnią. Będziesz żyć w zgodzie z zasadami miłości do siebie i innych dając wsparcie,radość i czyniąc ten świat lepszym.

O Akademii

  Certyfikat Trustworthy Company 2021 oraz Międzynarodowa Akredytacja dostawcy Szkoleń online to nas wyróznia . Posiadamy platformę do przeprowadzania kursów . Każdy kursant po uzyskaniu certyfikatu może przystąpić do Międzynarodowego Ubezpieczenia Holistycznego .

  Witam wszystkich serdecznie na stronie Cho Ku Rei Academy of Reiki – Szkoły Rozwoju Duchowego. Na tej stronie znajdziecie oferty kursów, które są przeprowadzane online jeden do jednego. Taki jest zamysł szkoły, gdyż każdy z Was jest indywidualnością i moim zdaniem praca jeden do jednego daje większy komfort i bezstresową naukę.

  Zajęcia są przeprowadzane na platformie szkoleniowej. Termin zajęć jest układany pod Waszą dyspozycję czasową. Zajęcia trwają godzinę i odbywają się maksymalnie dwa razy w tygodniu. Chodzi o to Byście materiał przyswoili a nie byli zawaleni jakimiś skryptami na zasadzie UCZ SIĘ SAM .

Nowości

Podstawy Run

Poznaj magiczną moc run Fehu, Uruz, Ansuz, Algiz, Mannaz, Dagaz.

Jeśli dotąd nie znałeś lub nie slyszales omagii run, te określenia z pewnością brzmią tajemniczo. Symbole te od wieków pomagają człowiekowi w pogłębieniu wiedzy o nim samym.

Runy, dzięki swej niezwykłej mocy pozwalają na duchową podróż w głąb siebie jak i również tłumaczą mechanizmy świata rzeczywistego.

Runy z umożliwią Ci …

Terapia falą kwantową

Praca z falą kwantową w polu informacyjnym, jest to wchodzenie w podświadomość, aby wprowadzić zmianę , która polega na wyeliminowaniu negatywnych programów wzorcowych .Tworząc nową rzeczywistość w teraźniejszości .
Większość naszych problemów to strach  podświadomy i świadomy  oraz brak miłości własnej.
Terapia kwantowa bardzo skutecznie i szybko usuwa negatywne programy z naszej podświadomości i pozwala nam …

Quantum Reiki II

Quantum Reiki ma podejście holistyczne, czyli obserwacja człowieka jako jednostki w całości.
– Dostrojenie
-Uwalnianie blokad , traum w polu kwantowym
-Kotwiczenie przeszłości w polu kwantowym
-Skuteczne metody uzdrawiania w polu kwantowym
-Podróż w głąb samego siebie
-Nauka Manifestacji w polu kwantowym
– Fala kwantowa
– Znaki omówienie , zastosowanie w polu kwantowym
Terminy zajęć …

Quantum Reiki I stopień

Medycyna kwantowa to sposób, w jaki komunikujemy się z ciałem na poziomie komórkowym za pomocą częstotliwości elektromagnetycznych lub poprzez czytanie i przeprogramowywanie podświadomości. Każda komórka w ciele ma częstotliwość rezonansową, a zatem każdy organ i jego funkcja w ciele ma spektrum częstotliwości. Mózg odczytuje wszystkie częstotliwości rezonansowe pochodzące z ciała, które zmieniają się, gdy pojawia się problem lub choroba.
<div ...

Współtwórcy szkoły

Małgorzata Korbal-Świniarska

Małgorzata Korbal-Świniarska

Założyciel szkoły
Marcelina Cherek

Marcelina Cherek

Współtwórca szkoły

Blog

Nasze artykuły

Droga do szczęścia

Wszyscy pracujemy z jedną nieskończoną siłą. Wszystkim nam towarzyszą dokładnie te same naturalne prawa wszechświata, które są tak dokładne. Prawo przyciągania obowiązuje od zarania dziejów. Zawsze istniało i będzie istnieć. Jest to jedno z najpotężniejszych Read more…

Magia – Urok miłosny …

Czysta magia miłości oznacza wszystko zgodnie z prawami wszechświata. Magia ma za zadanie uzdrawiać, pomagać i chronić człowieka na przykład przed praktykami czarnej magii. Jeśli będziemy przestrzegać zasad białej magii, nie skrzywdzimy ani siebie, ani Read more…

Kontakt

Znajdziesz nas

46 Selshion Parade, nr. BT624AX Portadown, UK

Skontaktuj się z nami

Małgorzata Korbal-Świniarska
UK
+44 (0) 79 3447 0589
POL
+48 (0) 570 528 313

Pon - Pt, 9:00-22:00 - czasu UK

E-mail: chokureiacademyofreiki@gmail.com

Contact Us

error: Zawartość chroniona!!