Zabiegi

Sesje są prowadzone online w cyklach i dostosowane do indywidualnych potrzeb osób. • Oczyszczanie energetyczne • Wzmocnienie energetyczne • Synchronizacja czakr • Sprawdzanie ukrytych darów • Uzdrawianie Relacji • Oczyszczanie Aury • Terapia fioletowym światłem czyli ściąganie blokad • Uroków • Złorzeczeń • Podczepień Energetycznych

DLA TWOJEGO UMYSŁU...

Stosując regularne praktyki z medytacją, nauczysz się rozluźniać umysł tym samym pozwalając by Twoje myśli stały się krystaliczne i czyste. Nauczysz się łatwiej rozwiązywać problemy i podejmować słuszne dla Ciebie decyzje. Z czasem wejdziesz na poziom wyższej świadomości, staniesz się bardziej otwarty na otaczające energie. Zaczniesz żyć bardziej świadomie doświadczając w każdej chwili pełni życia.

TWOJE CIAŁO...

Będziesz bardziej świadomy subtelnych zmian w twoim ciele fizycznym i polu energetycznym. Poznasz jak pracować nad sobą i jak nieść pomoc innym żywym istotą. Nauczysz się wykrywać energie zaczniesz sam korygować nierównowagi energetyczne co się przełoży na Twoje zdrowie fizyczne, psychiczne wprowadzając równowagę i harmonie do aktywnego życia.

TWOJA DUSZA...

Dusza jest cząstką każdego z nas i powinniśmy o nią dbać. Zagłębisz się w świat duchowy poczujesz miłość i równowagę. Odkryjesz cel swojego życia a przede wszystkim połączysz się z wyższa Jaźnią. Będziesz żyć w zgodzie z zasadami miłości do siebie i innych dając wsparcie,radość i czyniąc ten świat lepszym.

O Akademii

Witam wszystkich serdecznie na stronie Cho Ku Rei Academy of Reiki – Szkoły Rozwoju Duchowego. Na tej stronie znajdziecie oferty kursów, które są przeprowadzane online jeden do jednego. Taki jest zamysł szkoły, gdyż każdy z Was jest indywidualnością i moim zdaniem praca jeden do jednego daje większy komfort i bezstresową naukę.

Zajęcia są przeprowadzane na Messenger, praktyki na kamerce. Termin zajęć jest układany pod Waszą dyspozycję czasową. Zajęcia trwają godzinę i odbywają się maksymalnie dwa razy w tygodniu. Chodzi o to Byście materiał przyswoili a nie byli zawaleni jakimiś skryptami na zasadzie UCZ SIĘ SAM .

Nowości

Cristal Master

Minerały stanowią źródło odrodzenia i radości w dążeniu do psychicznej, fizycznej duchowej całości. Na kursie dowiedz się, jak wybrać, zaprogramować i pielęgnować niedrogi zestaw kryształów leczniczych.

Pamiętajmy, że siła która jest ukryta w kamieniach pomaga nie tylko w leczeniu, medytacji, ale także jest źródłem bezdennej energii.

 

 

Joga Czakralna online zajęcia godzinne

 Nasze czakry to „wirujące koła” energii, które biegną wzdłuż kręgosłupa, a każda czakra stanowi część naszego ciała subtelnego. 

W momencie kiedy nasze czakry tracą równowagę, mogą przyczyniać się do wielu dolegliwości emocjonalnych i fizycznych. 

Łatwym sposobem na wyrównanie czakr jest praktyka jogi czakralnej ,gdyż porusza energię w ciele, nawet jeśli się na niej nie skupiasz.

Godzinne zajęcia Jogi

Godzinne zajęcia Jogi

,

Joga online

Joga jest bardzo starą dyscypliną ma ponad dwa tysiące lat , oczywiście z upływem czasu powstały nowe style ,ale cel Jogi zawsze jest ten sam .
Jak dla mnie jest jedną z najbardziej niezwykłych nauk duchowych, jakie ludzkość kiedykolwiek znała, symbolem mądrości oraz silnym duchowym pragnieniem .
<div ...

Blog

Nasze artykuły

Świadomość i przebudzenie

Piękne światło naszej duszy jest krystaliczne. To światło przy ,którym ogrzewamy się ,jest to promień Miłości ze Źródła ,który ożywia i budzi w każdej osobie świadomość. .Jednak wszyscy powiniśmy zacząć od procesu oczyszczania struktury sensorycznej i Więcej…

DNA i częstotliwości

Jak powszechnie wiadomo dzwięki ,które posiadają pewne częstotliwości posiadają niezwykłą siłę tym samym mogą wpływać na naszą fizjologię poprzez formę , która pozyskuje informacje zgodne z prawami Uniwersalnego stworzenia. Ciało ludzkie składa się z substancji Więcej…

Pole serca

Najważniejszym organem w naszym ciele jest serce. Najważniejsza część dla ewolucji naszej Świadomości. Kochani nasze serce ma swój „mózg” oraz swoje sumienie. Jakkolwiek by to brzmiało. Nasze serce jest czymś więcej niż zwykłą pompą. To Więcej…

Bądź w kontakcie

Znajdziesz nas

46 Selshion Parade, nr. BT624AX Portadown, UK

Skontaktuj się z nami

Małgorzata Korbal-Świniarska
UK +44 (0) 79 3447 0589
POL +48 (0) 570 528 313
E-mail: gosiah72@gmail.com
Pon - Pt, 9:00-22:00 - czasu UK

Skontaktuj się z nami

error: Zawartość chroniona!!