Zabiegi

Sesje są prowadzone online w cyklach i dostosowane do indywidualnych potrzeb osób. • Oczyszczanie energetyczne • Wzmocnienie energetyczne • Synchronizacja czakr • Sprawdzanie ukrytych darów • Uzdrawianie Relacji • Oczyszczanie Aury • Terapia fioletowym światłem czyli ściąganie blokad • Uroków • Złorzeczeń • Podczepień Energetycznych

DLA TWOJEGO UMYSŁU...

Stosując regularne praktyki z medytacją, nauczysz się rozluźniać umysł tym samym pozwalając by Twoje myśli stały się krystaliczne i czyste. Nauczysz się łatwiej rozwiązywać problemy i podejmować słuszne dla Ciebie decyzje. Z czasem wejdziesz na poziom wyższej świadomości, staniesz się bardziej otwarty na otaczające energie. Zaczniesz żyć bardziej świadomie doświadczając w każdej chwili pełni życia.

TWOJE CIAŁO...

Będziesz bardziej świadomy subtelnych zmian w twoim ciele fizycznym i polu energetycznym. Poznasz jak pracować nad sobą i jak nieść pomoc innym żywym istotą. Nauczysz się wykrywać energie zaczniesz sam korygować nierównowagi energetyczne co się przełoży na Twoje zdrowie fizyczne, psychiczne wprowadzając równowagę i harmonie do aktywnego życia.

TWOJA DUSZA...

Dusza jest cząstką każdego z nas i powinniśmy o nią dbać. Zagłębisz się w świat duchowy poczujesz miłość i równowagę. Odkryjesz cel swojego życia a przede wszystkim połączysz się z wyższa Jaźnią. Będziesz żyć w zgodzie z zasadami miłości do siebie i innych dając wsparcie,radość i czyniąc ten świat lepszym.

O Akademii

Witam wszystkich serdecznie na stronie Cho Ku Rei Academy of Reiki – Szkoły Rozwoju Duchowego. Na tej stronie znajdziecie oferty kursów, które są przeprowadzane online jeden do jednego. Taki jest zamysł szkoły, gdyż każdy z Was jest indywidualnością i moim zdaniem praca jeden do jednego daje większy komfort i bezstresową naukę.

Zajęcia są przeprowadzane na platformie szkoleniowej. Termin zajęć jest układany pod Waszą dyspozycję czasową. Zajęcia trwają godzinę i odbywają się maksymalnie dwa razy w tygodniu. Chodzi o to Byście materiał przyswoili a nie byli zawaleni jakimiś skryptami na zasadzie UCZ SIĘ SAM .

Nowości

Master Hypnotherapist

Kurs wprowadza w tajniki regresingu , proszę nie mylić z pełną hipnozą .

Jest to nauka terapi pomiędzy sugestią , a regresingiem na poziomie Mistrzowskim .

Zagłębiamy się w świat różnego typu regresji .

Praktykujemy jak prawidłowo ukierunkować sesję pod daną osobę i jej problem .

Podczas kursu poznacie wiele różnych zagadnień związanych z tematyką .

Warsztaty w polu kwantowym

Warsztay trwają 3 miesiące spotkania 2 razy w tygodniu  po godzinie .

Celem nauki jest przygotowanie kursanta do pracy w polu energetycznym .

Począwszy do podstaw energetycznych , skończywszy na zabiegach .

Ten warsztat nauczy cię czuć subtelne energie tak abyś mógł wejść w energię i rozpoznać problem począwszy od poprzednich wcieleń .

Warsztay dla osób z potencjałem energetycznym i świadomych swoich wizji , …

Cristal Master

Minerały stanowią źródło odrodzenia i radości w dążeniu do psychicznej, fizycznej duchowej całości. Na kursie dowiedz się między innymi jak wybrać, zaprogramować i pielęgnować niedrogi zestaw kryształów leczniczych .Pamiętajmy, że siła która jest ukryta w kamieniach pomaga nie tylko w leczeniu, medytacji, ale także jest źródłem bezcennej energii.

 

Część teoretyczna składa się z 7 modułów

Część praktyczna na kamerce 2 godziny

Po ukończonym …

Joga Czakralna online zajęcia godzinne

 Nasze czakry to „wirujące koła” energii, które biegną wzdłuż kręgosłupa, a każda czakra stanowi część naszego ciała subtelnego. 

W momencie kiedy nasze czakry tracą równowagę, mogą przyczyniać się do wielu dolegliwości emocjonalnych i fizycznych. 

Łatwym sposobem na wyrównanie czakr jest praktyka jogi czakralnej ,gdyż porusza energię w ciele, nawet jeśli się na niej nie skupiasz.

Blog

Nasze artykuły

Magia

Kiedyś gdzieś przeczytałam piękne słowa nie wiem czy je za cytuje bezbłędnieKiedy uczy ucznia dojrzeją do słuchania , pojawią się usta po to by wychodziła z nich mądrość .Coś w ten deseń .Patrząc na magię Więcej…

Emocje – Wróg czy przyjaciel

Pomimo tego, że kwestia choroby jest bardzo złożona i mówienie o pochodzeniu choroby i późniejszym wyleczeniu byłoby naprawdę długie, postaram się przynajmniej częściowo nakreślić związek między chorobą a naszą wewnętrzną równowagą i stabilnością .Od dawna Więcej…

Anioły

Od dłuższego czasu pracuję z Aniołami i Archaniołami i ich kosmiczną energią, co dało początek pewnej świadomości ważnych rzeczy i kontekstów wokół nas. Wiem, że może to być abstrakcyjne i niewiarygodne dla wielu ludzi, kiedy Więcej…

Bądź w kontakcie

Znajdziesz nas

46 Selshion Parade, nr. BT624AX Portadown, UK

Skontaktuj się z nami

Małgorzata Korbal-Świniarska
UK +44 (0) 79 3447 0589
POL +48 (0) 570 528 313
E-mail: gosiah72@gmail.com
Pon - Pt, 9:00-22:00 - czasu UK

Skontaktuj się z nami

error: Zawartość chroniona!!