Zabiegi

Sesje są prowadzone online w cyklach i dostosowane do indywidualnych potrzeb osób. • Oczyszczanie energetyczne • Wzmocnienie energetyczne • Synchronizacja czakr • Sprawdzanie ukrytych darów • Uzdrawianie Relacji • Oczyszczanie Aury • Terapia fioletowym światłem czyli ściąganie blokad • Uroków • Złorzeczeń • Podczepień Energetycznych

DLA TWOJEGO UMYSŁU...

Stosując regularne praktyki z medytacją, nauczysz się rozluźniać umysł tym samym pozwalając by Twoje myśli stały się krystaliczne i czyste. Nauczysz się łatwiej rozwiązywać problemy i podejmować słuszne dla Ciebie decyzje. Z czasem wejdziesz na poziom wyższej świadomości, staniesz się bardziej otwarty na otaczające energie. Zaczniesz żyć bardziej świadomie doświadczając w każdej chwili pełni życia.

TWOJE CIAŁO...

Będziesz bardziej świadomy subtelnych zmian w twoim ciele fizycznym i polu energetycznym. Poznasz jak pracować nad sobą i jak nieść pomoc innym żywym istotą. Nauczysz się wykrywać energie zaczniesz sam korygować nierównowagi energetyczne co się przełoży na Twoje zdrowie fizyczne, psychiczne wprowadzając równowagę i harmonie do aktywnego życia.

TWOJA DUSZA...

Dusza jest cząstką każdego z nas i powinniśmy o nią dbać. Zagłębisz się w świat duchowy poczujesz miłość i równowagę. Odkryjesz cel swojego życia a przede wszystkim połączysz się z wyższa Jaźnią. Będziesz żyć w zgodzie z zasadami miłości do siebie i innych dając wsparcie,radość i czyniąc ten świat lepszym.

O Akademii

Witam wszystkich serdecznie na stronie Cho Ku Rei Academy of Reiki – Szkoły Rozwoju Duchowego. Na tej stronie znajdziecie oferty kursów, które są przeprowadzane online jeden do jednego. Taki jest zamysł szkoły, gdyż każdy z Was jest indywidualnością i moim zdaniem praca jeden do jednego daje większy komfort i bezstresową naukę.

Zajęcia są przeprowadzane na Messenger, praktyki na kamerce. Termin zajęć jest układany pod Waszą dyspozycję czasową. Zajęcia trwają godzinę i odbywają się maksymalnie dwa razy w tygodniu. Chodzi o to Byście materiał przyswoili a nie byli zawaleni jakimiś skryptami na zasadzie UCZ SIĘ SAM .

Nowości

Czaroksięstwo -Magia -Energia

Kochasz świat czarów , chcesz poznać Serwitory ….tajemnice ….zapraszamy

Uwolnienie wewnętrznego dziecka – sesja prowadzona

Sesja dla osób ,które nie do końca potrafią poradzić sobie z traumami z przeszłości .

Wchodząc w głąb duszy zrozumiemy , zaakceptujemy ,wyzwolimy się pokochamy na nowo.

Ściągnięcie blokad,Synchronizacja czakr i tarcza ochronna

Sesja ma na celu wprowadzić porządek energetyczny i ochronę przed negatywnymi energiami .

Ochronna tarcza energetyczna

Tarcza ochronna to warstwa energetyczna,która ma na celu chronić nas przed atakami i energiami o niskiej wibracji,jak również przed penetracją naszej osobistej przestrzeni .

 

Blog

Nasze artykuły

Reiki – nauka pracy z energią

Osoby, które w naturalny sposób rozwinęli zdolności lecznicze dostrzegają przepływ energii przez swoje ciało i ręce, czasami używają tych samych lub podobnych technik pracy z energią, co osoby pracujące z reiki. Również osoby, które duchowo Więcej…

PODŚWIADOMOŚĆ

Kochani podświadomość jest jak repozytorium wszystkiego, czego nie ma obecnie w naszym świadomym umyśle .Przechowuje ona wszystkie nasze poprzednie doświadczenia życiowe, nasze przekonania , nasze wspomnienia, nasze umiejętności, wszystkie sytuacje, przez które przeszliśmy i wszystkie Więcej…

Bądź w kontakcie

Znajdziesz nas

46 Selshion Parade, nr. BT624AX Portadown, UK

Skontaktuj się z nami

Małgorzata Korbal-Świniarska
UK +44 (0) 79 3447 0589
POL +48 (0) 570 528 313
E-mail: gosiah72@gmail.com
Pon - Pt, 9:00-22:00 - czasu UK

Skontaktuj się z nami

error: Zawartość chroniona!!