Zabiegi

Sesje są prowadzone online w cyklach i dostosowane do indywidualnych potrzeb osób. • Oczyszczanie energetyczne • Wzmocnienie energetyczne • Synchronizacja czakr • Sprawdzanie ukrytych darów • Uzdrawianie Relacji • Oczyszczanie Aury • Terapia fioletowym światłem czyli ściąganie blokad • Uroków • Złorzeczeń • Podczepień Energetycznych

DLA TWOJEGO UMYSŁU...

Stosując regularne praktyki z medytacją, nauczysz się rozluźniać umysł tym samym pozwalając by Twoje myśli stały się krystaliczne i czyste. Nauczysz się łatwiej rozwiązywać problemy i podejmować słuszne dla Ciebie decyzje. Z czasem wejdziesz na poziom wyższej świadomości, staniesz się bardziej otwarty na otaczające energie. Zaczniesz żyć bardziej świadomie doświadczając w każdej chwili pełni życia.

TWOJE CIAŁO...

Będziesz bardziej świadomy subtelnych zmian w twoim ciele fizycznym i polu energetycznym. Poznasz jak pracować nad sobą i jak nieść pomoc innym żywym istotą. Nauczysz się wykrywać energie zaczniesz sam korygować nierównowagi energetyczne co się przełoży na Twoje zdrowie fizyczne, psychiczne wprowadzając równowagę i harmonie do aktywnego życia.

TWOJA DUSZA...

Dusza jest cząstką każdego z nas i powinniśmy o nią dbać. Zagłębisz się w świat duchowy poczujesz miłość i równowagę. Odkryjesz cel swojego życia a przede wszystkim połączysz się z wyższa Jaźnią. Będziesz żyć w zgodzie z zasadami miłości do siebie i innych dając wsparcie,radość i czyniąc ten świat lepszym.

O Akademii

  Certyfikat Trustworthy Company 2021 oraz Międzynarodowa Akredytacja dostawcy Szkoleń online to nas wyróznia . Posiadamy platformę do przeprowadzania kursów . Każdy kursant po uzyskaniu certyfikatu może przystąpić do Międzynarodowego Ubezpieczenia Holistycznego .

  Witam wszystkich serdecznie na stronie Cho Ku Rei Academy of Reiki – Szkoły Rozwoju Duchowego. Na tej stronie znajdziecie oferty kursów, które są przeprowadzane online jeden do jednego. Taki jest zamysł szkoły, gdyż każdy z Was jest indywidualnością i moim zdaniem praca jeden do jednego daje większy komfort i bezstresową naukę.

  Zajęcia są przeprowadzane na platformie szkoleniowej. Termin zajęć jest układany pod Waszą dyspozycję czasową. Zajęcia trwają godzinę i odbywają się maksymalnie dwa razy w tygodniu. Chodzi o to Byście materiał przyswoili a nie byli zawaleni jakimiś skryptami na zasadzie UCZ SIĘ SAM .

Nowości

,

Uwalnianie blokad energi pieniądza metodą EFT

Zapraszam na spotkanie , gdzie nauczymy się uwalniać blokadę pieniądza , spotkanie odbędzie się 27 maja o godzinie 18 czasu Uk na platformie szkoły

Oczyszczanie kodu energii pieniądza w polu Quantum

Przepływem obfitości rządzą prawa kosmosu. Znajomość Quantum Energy pozwala na wykorzystanie tej siły do odblokowywania Kodów energetycznych .

Jak większość z Was wie wszystko jest przechowywane we wzorcach, każdy wzorzec tworzy rzeczywistość .

Nasz zespół

Małgorzata Korbal-Świniarska

Małgorzata Korbal-Świniarska

Założyciel Szkoły

Marcelina Cherek

Współtwórca szkoły, Wykładowca

Bianka Nagórska

Specjalista ds. Public Relations

inż. Agnieszka Stefaniak

Wykładowca

mgr Marcin Szmagała

Wykładowca, Psycholog

Wiktor Ziubryniewicz

Wykładowca

Anna Tokarska

Wykładowca

Blog

Nasze artykuły

QST_afirmacje

Dziś jest ten dzień ,w którym zmieniam życie Me . Akceptuję to co było. Przyjmuje to co będzie . Obdarzam każdego miłością . Zdjęcie źródło internet.

EFT I Utrata Wagi

Utrata masy ciała metodą EFT jest zajefajna ! Po pierwsze bycie szczupłym i zdrowym jest normalne i naturalne. Kiedy czujemy głod, obwiniamy się, nie lubimy swojego ciała, mamy w głowie różne diety . Przyczyna jest Read more…

QST – Programowanie dobrobytu

Oczyść umysł za nim wejdziesz w pole Quanyum . Weż głęboki oddech i po woli wypuszczaj powietrze . Łącząc się z energią Quantum , zwizualizuj i osadz kryształ z intencją dobrobytu we Wszechświecie . Mówiąc Read more…

Kontakt

Znajdziesz nas

46 Selshion Parade, nr. BT624AX Portadown, UK

Skontaktuj się z nami

Małgorzata Korbal-Świniarska
UK
+44 (0) 79 3447 0589
POL
+48 (0) 570 528 313

Pon - Pt, 9:00-22:00 - czasu UK

E-mail: chokureiacademyofreiki@gmail.com

Contact Us

error: Zawartość chroniona!!