Zabiegi

Sesje są prowadzone online w cyklach i dostosowane do indywidualnych potrzeb osób. • Oczyszczanie energetyczne • Wzmocnienie energetyczne • Synchronizacja czakr • Sprawdzanie ukrytych darów • Uzdrawianie Relacji • Oczyszczanie Aury • Terapia fioletowym światłem czyli ściąganie blokad • Uroków • Złorzeczeń • Podczepień Energetycznych

DLA TWOJEGO UMYSŁU...

Stosując regularne praktyki z medytacją, nauczysz się rozluźniać umysł tym samym pozwalając by Twoje myśli stały się krystaliczne i czyste. Nauczysz się łatwiej rozwiązywać problemy i podejmować słuszne dla Ciebie decyzje. Z czasem wejdziesz na poziom wyższej świadomości, staniesz się bardziej otwarty na otaczające energie. Zaczniesz żyć bardziej świadomie doświadczając w każdej chwili pełni życia.

TWOJE CIAŁO...

Będziesz bardziej świadomy subtelnych zmian w twoim ciele fizycznym i polu energetycznym. Poznasz jak pracować nad sobą i jak nieść pomoc innym żywym istotą. Nauczysz się wykrywać energie zaczniesz sam korygować nierównowagi energetyczne co się przełoży na Twoje zdrowie fizyczne, psychiczne wprowadzając równowagę i harmonie do aktywnego życia.

TWOJA DUSZA...

Dusza jest cząstką każdego z nas i powinniśmy o nią dbać. Zagłębisz się w świat duchowy poczujesz miłość i równowagę. Odkryjesz cel swojego życia a przede wszystkim połączysz się z wyższa Jaźnią. Będziesz żyć w zgodzie z zasadami miłości do siebie i innych dając wsparcie,radość i czyniąc ten świat lepszym.

O Akademii

  Certyfikat Trustworthy Company 2021 oraz Międzynarodowa Akredytacja dostawcy Szkoleń online to nas wyróznia . Posiadamy platformę do przeprowadzania kursów . Każdy kursant po uzyskaniu certyfikatu może przystąpić do Międzynarodowego Ubezpieczenia Holistycznego .

  Witam wszystkich serdecznie na stronie Cho Ku Rei Academy of Reiki – Szkoły Rozwoju Duchowego. Na tej stronie znajdziecie oferty kursów, które są przeprowadzane online jeden do jednego. Taki jest zamysł szkoły, gdyż każdy z Was jest indywidualnością i moim zdaniem praca jeden do jednego daje większy komfort i bezstresową naukę.

  Zajęcia są przeprowadzane na platformie szkoleniowej. Termin zajęć jest układany pod Waszą dyspozycję czasową. Zajęcia trwają godzinę i odbywają się maksymalnie dwa razy w tygodniu. Chodzi o to Byście materiał przyswoili a nie byli zawaleni jakimiś skryptami na zasadzie UCZ SIĘ SAM .

Nowości

Coach of Radical Forgiveness kurs międzynarodową akredytacją

Większość z nas padła ofiarą jakiejś poważnej sytuacji w naszym życiu, która bardzo na nas wpłynęła. Takie sytuacje, zwłaszcza jeśli zdarzają się wielokrotnie, budują stopniowo w nas poważny archetyp ofiary , który pozostaje w nas głęboko zakorzeniony. To znacząco wpływa na ogólną świadomość.

Różne dramaty naszego życia nieustannie przekonują nas, jak niesprawiedliwy jest świat i jak wszyscy inni mogą myśleć, że my nie mamy szczęścia w życiu .

Żeby w końcu …

Przebudzenie Wewnętrznej Kobiecości

W każdej z nas tkwi istota naszej duszy, wewnętrzna kobieta, która określa naszą kobiecą osobowość, kierunek naszego życia i wyjątkowy sposób wyrażania się…

Wewnętrzna kobieta symbolizuje naszą kobiecą duszę. Aby być szczęśliwą, musimy dostrzec jej wyjątkową esencję i wejść z nią w harmonię. Musimy o nią dbać z miłością oraz nauczyć sie dbać o jej potrzeby.

Co możemy zrobić, aby uszczęśliwić naszą …

Harmonizacja czakr wahadłem – diagnostyka

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby utrzymać swój system energetyczny w dobrym zdrowiu, jest regularne dostrajanie czakr. Czakry jako nasze energetyczne „organy”, pracują z naszym ciałem fizycznym, mentalnym i emocjonalnym .

Każda dysfunkcja ma negatywny wpływ na nasze życie pod każdym względem .

Dlatego warto o to zadbać .

 

Współtwórcy szkoły

Małgorzata Korbal-Świniarska

Małgorzata Korbal-Świniarska

Założyciel szkoły
Marcelina Cherek

Marcelina Cherek

Współtwórca szkoły

Blog

Nasze artykuły

Siła miłości -cud narodzin

Kiedyś trafiłam na coś wspaniałego chciałabym się z Wami tym podzielić . Przepiękna historia bliźniaków w łonie mamy Dwójka dzieci rozmawia. – Dziecko 1: A ty wierzysz w życie po porodzie? – Dziecko 2: oczywiście. Read more…

Emocje

,,Pytasz, czy emocje są czymś złym. Nie są. To jest życie. Kolorują bogactwo naszego życia. Problemem jest nasza chciwość. Większość ludzi nie widzi, że pragnienie emocji to nie tylko kwestia psychologiczna, ale także biochemiczna… Joe Read more…

Energia miłości dla czakr

Usiądź lub połóż się tak, aby czuć się komfortowo. Weź głęboki, powolny wdech i wydech, skup swoją uwagę na oddechu. Oddychaj. Wypuść całe napięcie i stres ze swojego ciała. Zaczynamy od skupienia swojej uwagi na Read more…

Kontakt

Znajdziesz nas

46 Selshion Parade, nr. BT624AX Portadown, UK

Skontaktuj się z nami

Małgorzata Korbal-Świniarska
UK
+44 (0) 79 3447 0589
POL
+48 (0) 570 528 313

Pon - Pt, 9:00-22:00 - czasu UK

E-mail: chokureiacademyofreiki@gmail.com

Contact Us

error: Zawartość chroniona!!