Zabiegi

Sesje są prowadzone online w cyklach i dostosowane do indywidualnych potrzeb osób. • Oczyszczanie energetyczne • Wzmocnienie energetyczne • Synchronizacja czakr • Sprawdzanie ukrytych darów • Uzdrawianie Relacji • Oczyszczanie Aury • Terapia fioletowym światłem czyli ściąganie blokad • Uroków • Złorzeczeń • Podczepień Energetycznych

DLA TWOJEGO UMYSŁU...

Stosując regularne praktyki z medytacją, nauczysz się rozluźniać umysł tym samym pozwalając by Twoje myśli stały się krystaliczne i czyste. Nauczysz się łatwiej rozwiązywać problemy i podejmować słuszne dla Ciebie decyzje. Z czasem wejdziesz na poziom wyższej świadomości, staniesz się bardziej otwarty na otaczające energie. Zaczniesz żyć bardziej świadomie doświadczając w każdej chwili pełni życia.

TWOJE CIAŁO...

Będziesz bardziej świadomy subtelnych zmian w twoim ciele fizycznym i polu energetycznym. Poznasz jak pracować nad sobą i jak nieść pomoc innym żywym istotą. Nauczysz się wykrywać energie zaczniesz sam korygować nierównowagi energetyczne co się przełoży na Twoje zdrowie fizyczne, psychiczne wprowadzając równowagę i harmonie do aktywnego życia.

TWOJA DUSZA...

Dusza jest cząstką każdego z nas i powinniśmy o nią dbać. Zagłębisz się w świat duchowy poczujesz miłość i równowagę. Odkryjesz cel swojego życia a przede wszystkim połączysz się z wyższa Jaźnią. Będziesz żyć w zgodzie z zasadami miłości do siebie i innych dając wsparcie,radość i czyniąc ten świat lepszym.

O Akademii

  Certyfikat Trustworthy Company 2021 oraz Międzynarodowa Akredytacja dostawcy Szkoleń online to nas wyróznia . Posiadamy platformę do przeprowadzania kursów . Każdy kursant po uzyskaniu certyfikatu może przystąpić do Międzynarodowego Ubezpieczenia Holistycznego .

  Witam wszystkich serdecznie na stronie Cho Ku Rei Academy of Reiki – Szkoły Rozwoju Duchowego. Na tej stronie znajdziecie oferty kursów, które są przeprowadzane online jeden do jednego. Taki jest zamysł szkoły, gdyż każdy z Was jest indywidualnością i moim zdaniem praca jeden do jednego daje większy komfort i bezstresową naukę.

  Zajęcia są przeprowadzane na platformie szkoleniowej. Termin zajęć jest układany pod Waszą dyspozycję czasową. Zajęcia trwają godzinę i odbywają się maksymalnie dwa razy w tygodniu. Chodzi o to Byście materiał przyswoili a nie byli zawaleni jakimiś skryptami na zasadzie UCZ SIĘ SAM .

Nowości

Brama Arcturus

Brama Arcturus. To czas energii o wysokiej częstotliwości , gdzie mozna pięknie dostroić się do kodów świetlnych najwyższej świadomości .
Jak wiadomo kody światła pochodzące z Arctusa przyspieszają procesy na każdej płaszczyznie naszego życia. Arcturus jest uważany za dom istot z wyższych wymiarów .
Większość z Was , która się interesuje tym tematem wie, że Arkurianie reprezentują najwyższy potencjał ewolucji i są …

Odczyt z Kronik Akashy

Akasha ma swoje specyficzne, inteligentne wibracje energii. Jest to ponadczasowa, energetyczna substancja, energetyczny wir o najwyższej inteligencji i najwyższej wiedzy o wszystkim, wszędzie i zawsze w nieskończoności wieczności. Możemy to również nazwać polem Akaszy, kosmiczną pamięcią wszechświata lub kosmicznym polem informacyjnym. Jest to rodzaj kontinuum czasoprzestrzennego, które przenika wszystko co jest wszędzie wokół nas.

Odczyt z pola kwantowego

W polu kwantowym jest zapisane wszystko co dotyczy naszej osoby , począwszy do poprzednich wcieleń do ówczesnej drogi .

Jeśli borykasz się ze zdrowiem

Jeśli borykasz się z finansami

Jeśli borykasz się z brakiem miłości

Jeśli borykasz się z poczuciem własnej watrości

Jeśli nie wiesz jaka jest Twoja droga

Jeśli czujesz blokady

Ta sesja jest dla ciebie , podczas sesji dowiesz się dlaczego wygląda tak Twoje życie …

Kobieca świadomość-Jak łączyć się z archetypami i je balansować

Każdy z nas ma część żeńskiej i część męskiej energii.

Łącząc się z naszą wewnętrzną żoną i mężem, aktywujemy uzdrowienie związku. Dostrajamy się do naszego serca, indywidualnie spotykamy wewnętrzną kobietę, wewnętrznego mężczyznę, a potem oboje razem. 

Na dwudniowych warsztatach znajdziemy odpowiedzi na konkretne pytania .

Połączymy energie.

Współtwórcy szkoły

Małgorzata Korbal-Świniarska

Małgorzata Korbal-Świniarska

Założyciel szkoły
Marcelina Cherek

Marcelina Cherek

Współtwórca szkoły

Blog

Nasze artykuły

Zapis duszy

Rejestry Akashy zapisują historię każdej duszy począwszy od momentu jej powstania, te zapisy łączą nas ze sobą, zawierają bodźce dla wszystkich archetypowych symboli czy mitycznych opowieści, które wpłynęły na ludzkie zachowanie, służą jako źródło inspiracji Read more…

Umysł i materia nie są oddzielnymi elementami.

Jak wiadomo Fale informacji przepływają przez pole kwantowe. Fizyka potwierdza, że ​​wszystko we wszechświecie jest wibracją o różnych częstotliwościach. Wibracja = wibracja. Skutki wibracji wykraczają poza to, co rozpoznają nasze zmysły. Pola kwantowe tworzą fale Read more…

Kontakt

Znajdziesz nas

46 Selshion Parade, nr. BT624AX Portadown, UK

Skontaktuj się z nami

Małgorzata Korbal-Świniarska
UK
+44 (0) 79 3447 0589
POL
+48 (0) 570 528 313

Pon - Pt, 9:00-22:00 - czasu UK

E-mail: chokureiacademyofreiki@gmail.com

Contact Us

error: Zawartość chroniona!!