Zabiegi

Sesje są prowadzone online w cyklach i dostosowane do indywidualnych potrzeb osób. • Oczyszczanie energetyczne • Wzmocnienie energetyczne • Synchronizacja czakr • Sprawdzanie ukrytych darów • Uzdrawianie Relacji • Oczyszczanie Aury • Terapia fioletowym światłem czyli ściąganie blokad • Uroków • Złorzeczeń • Podczepień Energetycznych

DLA TWOJEGO UMYSŁU...

Stosując regularne praktyki z medytacją, nauczysz się rozluźniać umysł tym samym pozwalając by Twoje myśli stały się krystaliczne i czyste. Nauczysz się łatwiej rozwiązywać problemy i podejmować słuszne dla Ciebie decyzje. Z czasem wejdziesz na poziom wyższej świadomości, staniesz się bardziej otwarty na otaczające energie. Zaczniesz żyć bardziej świadomie doświadczając w każdej chwili pełni życia.

TWOJE CIAŁO...

Będziesz bardziej świadomy subtelnych zmian w twoim ciele fizycznym i polu energetycznym. Poznasz jak pracować nad sobą i jak nieść pomoc innym żywym istotą. Nauczysz się wykrywać energie zaczniesz sam korygować nierównowagi energetyczne co się przełoży na Twoje zdrowie fizyczne, psychiczne wprowadzając równowagę i harmonie do aktywnego życia.

TWOJA DUSZA...

Dusza jest cząstką każdego z nas i powinniśmy o nią dbać. Zagłębisz się w świat duchowy poczujesz miłość i równowagę. Odkryjesz cel swojego życia a przede wszystkim połączysz się z wyższa Jaźnią. Będziesz żyć w zgodzie z zasadami miłości do siebie i innych dając wsparcie,radość i czyniąc ten świat lepszym.

O Akademii

  Certyfikat Trustworthy Company 2021 oraz Międzynarodowa Akredytacja dostawcy Szkoleń online to nas wyróznia . Posiadamy platformę do przeprowadzania kursów . Każdy kursant po uzyskaniu certyfikatu może przystąpić do Międzynarodowego Ubezpieczenia Holistycznego .

  Witam wszystkich serdecznie na stronie Cho Ku Rei Academy of Reiki – Szkoły Rozwoju Duchowego. Na tej stronie znajdziecie oferty kursów, które są przeprowadzane online jeden do jednego. Taki jest zamysł szkoły, gdyż każdy z Was jest indywidualnością i moim zdaniem praca jeden do jednego daje większy komfort i bezstresową naukę.

  Zajęcia są przeprowadzane na platformie szkoleniowej. Termin zajęć jest układany pod Waszą dyspozycję czasową. Zajęcia trwają godzinę i odbywają się maksymalnie dwa razy w tygodniu. Chodzi o to Byście materiał przyswoili a nie byli zawaleni jakimiś skryptami na zasadzie UCZ SIĘ SAM .

Nowości

Przebudzenie Wewnętrznej Kobiecości

W każdej z nas tkwi istota naszej duszy, wewnętrzna kobieta, która określa naszą kobiecą osobowość, kierunek naszego życia i wyjątkowy sposób wyrażania się…

Wewnętrzna kobieta symbolizuje naszą kobiecą duszę. Aby być szczęśliwą, musimy dostrzec jej wyjątkową esencję i wejść z nią w harmonię. Musimy o nią dbać z miłością oraz nauczyć sie dbać o jej potrzeby.

Co możemy zrobić, aby uszczęśliwić naszą …

Harmonizacja czakr wahadłem – diagnostyka

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby utrzymać swój system energetyczny w dobrym zdrowiu, jest regularne dostrajanie czakr. Czakry jako nasze energetyczne „organy”, pracują z naszym ciałem fizycznym, mentalnym i emocjonalnym .

Każda dysfunkcja ma negatywny wpływ na nasze życie pod każdym względem .

Dlatego warto o to zadbać .

 

Odczyt z Kronik Akashy

Akasha ma swoje specyficzne, inteligentne wibracje energii. Jest to ponadczasowa, energetyczna substancja, energetyczny wir o najwyższej inteligencji i najwyższej wiedzy o wszystkim, wszędzie i zawsze w nieskończoności wieczności. Możemy to również nazwać polem Akaszy, kosmiczną pamięcią wszechświata lub kosmicznym polem informacyjnym. Jest to rodzaj kontinuum czasoprzestrzennego, które przenika wszystko co jest wszędzie wokół nas.

Odczyt z pola kwantowego

W polu kwantowym jest zapisane wszystko co dotyczy naszej osoby , począwszy do poprzednich wcieleń do ówczesnej drogi .

Jeśli borykasz się ze zdrowiem

Jeśli borykasz się z finansami

Jeśli borykasz się z brakiem miłości

Jeśli borykasz się z poczuciem własnej watrości

Jeśli nie wiesz jaka jest Twoja droga

Jeśli czujesz blokady

Ta sesja jest dla ciebie , podczas sesji dowiesz się dlaczego wygląda tak Twoje życie …

Współtwórcy szkoły

Małgorzata Korbal-Świniarska

Małgorzata Korbal-Świniarska

Założyciel szkoły
Marcelina Cherek

Marcelina Cherek

Współtwórca szkoły

Blog

Nasze artykuły

Świat duchowy

Obecnie dużo się pisze i mówi o duchowości czym tak naprawdę jest duchowość . Rozwój duchowy wymaga świadomej pracy nad własną naturą i własnym życiem, które powinno opierać się na zrozumieniu funkcjonowania życia pamiętając o Read more…

Intymność

Dzisiaj trochę o intymności Intymność to chęć i sztuka otwarcia swojego wewnętrznego świata na partnera. Jednak jest podstawowa zasada najpierw powinniśmy poznać i otworzyć siebie na ten świat głęboko ukryty w sobie. Kiedy mówi się Read more…

Psychosomatyka

Psychosomatyka to cudowna „nauka”, która zaakceptowana ,a przede wszystkim zrozumiana może wyleczyć wiele dolegliwości.Psychosomatyka składa się z dwóch słów psyche czyli ciało i soma czyli dusza . Psychosomatyka bada związki między ciałem a duszą, czyli Read more…

Kontakt

Znajdziesz nas

46 Selshion Parade, nr. BT624AX Portadown, UK

Skontaktuj się z nami

Małgorzata Korbal-Świniarska
UK
+44 (0) 79 3447 0589
POL
+48 (0) 570 528 313

Pon - Pt, 9:00-22:00 - czasu UK

E-mail: chokureiacademyofreiki@gmail.com

Contact Us

error: Zawartość chroniona!!